Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Aktuality

Ráda bych Vás opět pozvala na víkendový pobyt :)
Erlebachova Bouda 29.4. - 1.5. 2022
Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v tomto hotelu, je počet míst omezen, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas. 
Ubytování v lux.dvou.pokojích s balkónem. Sauna, bazén, jóga, pilates, relaxace. Překrásné místo v srdci Krkonoš. Pojed'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás. 
Ceny budou upřesněny hotelem v nejbližších dnech.

Více zde:/getFile/id:2636/Erlebachova bouda 2022.pdf

Workshop Cesta do krajiny pánevního dna
5.2. 9.00 - 12:00 

Máte pocit, že se v krajině pánevního dna neorientujete? Myslíte si, že pánevní dno jsou jen svěrače, že posílíte pánevní dno zatažením hýždí, či pocitem zadržení moči? Tak tomu opravdu není. Zajímá Vás Vaše tělo do hloubky? Zajímá Vás, jak spolu souvisí pánevní dno a emoce? Trpíte náznakem inkontinence, ztratila jste chuť na intimní prožitky? Ráda byste opět našla svoji vnitřní ženu? Tak se na Vás moc těším. 
Cena 1100Kč včetně občerstvení
více zde: /getFile/id:2635/CDB310E3-1FD5-4D0B-976B-693DF3FBB69C.jpeg

A ještě na něco se můžete těšit ☺️.  01/2022 10+1 lekce zdarma.
Přeji Vám šťastné dny plné radostných prožitků. 

30.12. 17.00-19.00 Vánoční jógový dárek pro Vás 🎁🎄
Přijďte si odpočinout, rozbalit dáreček, přijd'te jen tak BÝT.
cena: VÁŠ ÚSMĚV
 

Naše studio je tu pro Vás... hýčkáme si každého. Těšíme se i na nové tváře. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte a kontaktujte nás. 

Dle TČM jsou v podzimních měsících nejvíce ohroženým orgánem plíce. Na fyzické úrovni se oslabení plic projevuje různými příznaky, které jistě znáte, ale co mentální úroveň? Jste smutní bez příčiny, máte depresivní nálady, chce se Vám neustále plakat a nemáte k tomu důvod? I takto se stagnace energie plic může projevovat. Víte, jaké dva orgány přímo ovlivňují Vaše plíce? Nejen na toto téma si budeme povídat na našem semináři ve středu 1.12. od 17:45. Projdeme si společně celou orgánovou sestavu, podíváme se na tělo v širších souvislostech se záměrem podpořit skrze NASLOUCHÁM SI své zdraví. Víte, co plicím nejvíce prospívá? SMÍCH, RADOST, LÁSKA, PROCHÁZKY V PŘÍRODĚ. Těšíme se na Vás Vaše studio Pilates M Yoga. S radostí přivítáme i nové tváře.

1.12. 17:45 - 20:45
Seminář s Mudr. Marií Olsen na téma:
Cesta ke zdraví aneb celostní přístup k sobě samému.
Program:
17:45 Tématická jógová praxe s Míšou
19:00 Občerstvení
19:30 Interaktivní přednáška s Marií. Společně se podíváme na souvislosti v našem životě, jak naše rozhodnutí a činy ovlivňují náš život a tím i zdraví na vědomé i nevědomé úrovni. Pokud vás to zaujalo a chcete se podívat na svůj život a zdraví z jiného úhlu, ráda se s vámi na přednášce potkám...Marie
Cena včetně občerstvení 580Kč
Rezervace jsou již k dispozici. Těšíme se na Vás.

DÁRKOVÝ POUKAZ - Potěšit, poděkovat, obdarovat - třeba jen tak 🎁

Těším se na spolupráci s MUDr. Marií Olsen. Připravujeme pro Vás seminář na téma Cesta ke zdraví - celostní přístup k sobě samému. Na tento seminář navazují osobní konzultace. Marie pro Vás bude k dispozici od 27.10. každou středu od 14.00 do 18.00 hod.

Nabízím Therapy Salónek ke sdílení (masáže, terapie apod.). Prostor je vhodný pro práci s jedním klientem.
V případě zájmu mne kontaktujte na tel.734707217

Přijďte si odpočinout. Rezervace masáží jsou k dispozici v rezervačním systému. V případě, že Vám termíny nevyhovují, kontaktujte mne, ráda Vám vyjdu vstříc.

Meditace&Reiki s Karolínou každé pondělí 18:15 od 6.9.
více v sekci Jóga 

20.11. 8:30-11:30
WORKSHOP na téma KOUZLO DECHU - Zastavte se, nadechněte se a pomalu vydechujte. Dech je zázrak. Kvalitní nádech a výdech je klíčem k silné imunitě, jasné mysli a pevnému zdraví. Je Váš dech plný, je dostatečný, využíváte plnou kapacitu plic? Víte, kde máte hlavní dýchací sval? Víte, že se můžete pomocí kvalitního dechu zbavit bolesti zad, získat pevné břišní a zádové svaly? Prodělali jste onemocnění, které oslabilo vaše plíce, máte problémy s usínáním, je ve vašem životě mnoho stresu? Chcete se dozvědět více? Tak právě pro Vás je tento workshop určen. Velice se na Vás těším.
Workshop je rozdělen na dvě části:
I. fyziologie dýchání
II. praktická cvičení
Cena: 990.- včetně občerstvení 

Neděle 22.8. od 17:00 90min. Pozdrav slunci
TĚŠÍM SE NA VÁS :)
 

Nabízím naše krásné prostory v centru Liberce ke sdílení, spolupráci, zkrátka ke spoluvytváření smysluplných aktivit, které posilují nejen tělo, ale především i naši mysl. Prostory jsou vhodné pro pohybové aktivity typu body and mind, Taichi, rehabilitace, konzultace na téma zdravý životní styl, masáže apod. Těším se na Vás. V případě zájmu mne prosím kontaktujte.💙

Neděle 15.8. od 17:00 Lekce Jemná Vinjasa
Těším se na Vás :-)

6.7.-16.7. odpočíváme 🌞 přeji Vám krásné léto. Rezervace od 19.7. jsou k dispozici.

SOBOTA19.6. 9:00-10:00 JEMNÁ VINJASA

WORKSHOP na téma KOUZLO DECHU - Zastavte se, nadechněte se a pomalu vydechujte. Dech je zázrak. Kvalitní nádech a výdech je klíčem k silné imunitě, jasné mysli a pevnému zdraví. Je Váš dech plný, je dostatečný, využíváte plnou kapacitu plic? Víte, kde máte hlavní dýchací sval? Víte, že se můžete pomocí kvalitního dechu zbavit bolesti zad, získat pevné břišní a zádové svaly? Prodělali jste onemocnění, které oslabilo vaše plíce, máte problémy s usínáním, je ve vašem životě mnoho stresu? Chcete se dozvědět více? Tak právě pro Vás je tento workshop určen. Velice se na Vás těším.
Workshop je rozdělen na dvě části:
I. fyziologie dýchání
II. praktická cvičení
8:30-11:30 cena: 990.- včetně občerstvení 
Termín bude upřesněn v měsíci září.

Milé/lí :)
Nejde popsat, jak moc se na Vás těším. Doba byla náročná, nicméně věřím, že se vše v dobré obrací.
Od 17.5. máme možnost, byť v omezeném režimu naše studio opět otevřít. Rezervace jsou k dispozici.
Pokud Vám nějaká lekce v rozvrhu chybí, neváhejte a napište mi, budu ráda za zpětnou vazbu.
Přeji Vám krásné jaro. 🌼🙏
 

Milé/lí,
Naše studio je i nadále uzavřené. Čekáme na rozhodnutí vlády ČR.
Proklikáním rezervačním systémem k datu 17.5. se dostanete k ochutnávce toho, jak by mohl vypadat náš nový rozvrh ke dni znovuotevření.
Moc se na Vás těším. Přeji Vám krásné jaro. Míša

4.4.2021 slaví naše studio v Liberci 10let. Je mi potěšením, být vaším průvodcem - nejen na cestě ke zdravému tělu. Děkuji Vám 🙏❤️

Milé/lí,
Vracíme se opět do online místnosti na 60min.

Meeting ID: 373 761 5475
Passcode: 5dwG2n

Je mi velkým potěšením pozvat Vás na tři víkendové semináře pod názvem Cesta k Taiji.

Semináři Vás provede Ing. Jaromír Marek, Ph.D.   www.taichi-liberec.cz

Z DŮVODU VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ JSME NUCENI ZMĚNIT TERMÍN NAŠEHO SEMINÁŘE. TERMÍN BUDE UPŘESNĚN.

Vzpomeňte si, jak se cítíte, když si dáváte své nejoblíbenější jídlo. Přichází pocit spokojenosti, naplnění, po těle se rozlévá blažený pocit, v hlavě zní krásná melodie a vy jen jste - plní a šťastní. Vychutnávejte si každý den roku 2021 servírujte si to, co máte rádi, vychutnávejte si život - buďte šťastní. Vaše Míša

Milé/lí, budu věřit, že se opět brzy setkáme v našem studiu. Sledujte naše web.str. a facebook. Těším se na Vás alespoň On-line od 28.12.

Přeji Vám krásné dny plné kouzel, šťastných úsměvů a vřelých srdcí. Přeji Vám krásný čas vánoční, čas, kdy dospělé srdce znovu pocítí dětskou radost a nadšení.

Nechť se Vaše neprojevené sny stanou projevenými. Vaše Míša

Milé/lí :)

Naše znovuotevření se uskuteční 3.12. neskutečně se na Vás těším.

Lekce jsou zatím pro max.9 osob.

V případě , že se necítíte úplně zdravé , dopřejte si raději odpočinek a zůstańte v teple domova.

30.11. se uvidíme ONLINE

Vnitřní boj versus vnitřní mír.

V našem životě se ještě mnohokrát objeví někdo nebo něco, co nás vyvede z rovnováhy a naruší tak naší vnitřní sílu a stabilitu. Vždy máme možnost vybrat si – bojovat, vzpouzet se, snažit se ovládnout situaci silou, nebo si vybrat cestu míru, situaci přijmout a s láskou v srdci jít vstříc pochopení. Možná s námi život ještě několikrát zacloumá, projde kolem nás vichřice, pořádně s námi zatřese, my buď můžeme stát, jako velký statný strom, který se zdá být pevný a stabilní, ale zdání klame, ve své vzpurnosti je vyrván i s kořeny a opodál přihlížejíc, na první pohled jemná a křehká travina, kterou cloumá vítr, déšť a blesky jí bičují, lehá vyčerpaná k zemi. Co je však na první pohled skryto – ona, nebojuje, přijímá a pokorně se sklání, její kořeny jsou natolik silné a pružné zároveň, že opět najde svoji vnitřní sílu, stabilitu a napřímí se k nebi.

Nebojuj a věř, věř ve svoji vnitřní sílu a stabilitu. Opatrujte se Vaše Míša

« < 1 2 3 4 5 > »