Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Aktuality

21.12. 16:30-18:30 Vánoční jógový dárek pro Vás 🎁🎄
Přijďte si odpočinout, rozbalit dáreček, přijd'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás.

Reformer duet - lekce čekající na doplnění 7.12.17:40 Přidáte se? Těšíme se 😊

Ráda bych Vás pozvala na 90min. lekci Jin jógy.
Těším se na Vás v neděli 10.12. od 16:30

Novinka v našem rozvrhu - Reformer ve dvojici s individuální péčí, intenzivní trénink pro vaše ladné držení těla, zpevnění svalů a především těla bez bolesti. Přijďte si vyzkoušet unikátní pilates Reformer. Pravidelné lekce úterý 15:50 / čtvrtek 16:40 + 17:50 / pátek 7:30 https://www.pilatesmyoga.cz/pilates-pro-zeny.

Ráda bych Vás pozvala na další uzavřený kurz:
HLUBOKÝ STABILIZAČNI SYSTÉM (core) 19.9.
Tento kurz se skládá z Úvodní lekce 60min (teorie) dále 3lekce (praxe) každé úterý od 15:45-16:45. Během tohoto kurzu se naučíte, jak správně, tedy funkčně zapojovat střed těla HSS ​​​​​(core) a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě.
Chcete mít pevné břišní a zádové svaly, zdravé pánevní dno, chcete, aby se Vám dobře dýchalo? Trápí Vás časté bolesti zad, vystřelující bolesti do dolních končetin, bolesti hlavy, špatně se Vám dýchá? To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány, zda máte dostatek energie, to vše závisí na funkčním HSS. Celý kurz je postaven na základech vývojové kineziologie (DNS). 
Max. počet 8osob cena 1200Kč
Rezervujte si své místo včas. Těším se na Vás.

Ráda bych Vás pozvala na seminář Anti-aging strategie s Annou Richtrovou.
Čas nezastavíme, ale to, jak rychle a jakým způsobem naše tělo stárne, můžeme do značné míry ovlivnit. Na tomto workshopu si představíme fascinující poznatky ze světa anti-agingu a probereme nejzákladnější strategie, jako je autofagie, spánek, pohyb, příjem antioxidantů a byliny dlouhověkosti. 
28.10. 7:30-11:00
Program:
7:30-8:30 ranní jóga s Míšou
8:30-09:00 Občerstvení
09:00-11:00 Přednáška s Aničkou
Cena:1280Kč

Milé/lí klientky/ti,
Září se pomalinku blíží a my pro Vás chystáme zajímavé workshopy, obohacujeme rozvrh o nové lekce a především se na Vás moc těšíme.
Přejeme krásné slunečné dny. 🌞
 

Důležité informace před příjezdem na Erlebachovu boudu:

Check-in je nutné vytvořit před příjezdem. Viz. sms.

Na hotelu je možná platba pouze v hotovosti. Vstup do wellnes pouze v plavkách. Podložky na cvičení vlastní. V případě nutnosti předložení voucheru pro vjezd do krnapu, mne prosím kontaktujte. 

Velice se na Vás těším 😊. Míša

Ráda bych Vás pozvala na uzavřený kurz:
HLUBOKÝ STABILIZAČNI SYSTÉM (core)
Tento kurz se skládá z Úvodní lekce 60min (teorie) dále 3lekce (praxe) každé úterý od 15:45-16:45. Během tohoto kurzu se naučíte, jak správně, tedy funkčně zapojovat střed těla HSS ​​​​​(core) a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě.
Chcete mít pevné břišní a zádové svaly, zdravé pánevní dno, chcete, aby se Vám dobře dýchalo? Trápí Vás časté bolesti zad, vystřelující bolesti do dolních končetin, bolesti hlavy, špatně se Vám dýchá? To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány, zda máte dostatek energie, to vše závisí na funkčním HSS. Celý kurz je postaven na základech vývojové kineziologie (DNS). 
Max. počet 8osob cena 1200Kč
Rezervujte si své místo včas. Těším se na Vás.

Ráda bych Vás opět pozvala na víkendový pobyt :)
Erlebachova Bouda 12.5. - 14.5. 2023
Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v tomto hotelu, je počet míst omezen, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas. 
Ubytování v lux.dvou.pokojích s balkónem. Sauna, bazén, jóga, pilates, relaxace. Překrásné místo v srdci Krkonoš. Pojed'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás. Rezervace na tel.734707217 nejdéle do 6.2. více info zde

Workshop na téma Hormonální harmonie pro ženy s Annou Richtrovou. ,,Workshop je určen ženám, které touží lépe porozumět vlastnímu tělu. Popovídáme si o tom, jak naše hormony fungují, jak přizpůsobovat stravování cyklu, abychom se cítily a vypadaly co nejlépe. Představíme si každý z našich nejdůležitějších hormonů a vysvětlíme, jak to vypadá, když zrovna není v rovnováze. Pomocí speciálního dotazníku se podíváme na to, kde bychom případně mohly mít problém a jak jej řešit". Více o Anničce naleznete zde.
18.2. 7:30-12:00
Program:
7:30-8:30 Harmonizační sestava s Míšou
9:30-10:00 Občerstvení
10:00-12:00 Přednáška s Aničkou
Cena:1200Kč
Rezervace již k dispozici.

Novinka v našem studiu. Staráme se o Vás komplexně. Přijďte si odpočinout a nechte se hýčkat. RELAXAČNÍ & REGENERAČNÍ MASÁŽE S HANOU NAUM
Specializace: regenerační a sportovní masáž. V případě zájmu kontaktujte přímo Hanku na tel.č. 775992448 více v sekci masáže.

Ať už kráčíte za čímkoliv, buďte na cestě za svými sny odvážní, vždy máte dostatek sil na to, je uskutečnit. 🍀🤗🥂Šťastný rok 2023

Novinky v rozvrhu 2023 - těším se :)

Pro velký zájem o kurz Pánevní dno & Bránice otevíráme další termín. Začínáme 9.1. 2023 Rezervujte si své místo včas. Těším se na Vás. Více info níže (starší aktuality).

30.12. 17.00-19.30 Vánoční jógový dárek pro Vás 🎁🎄
Přijďte si odpočinout, rozbalit dáreček, přijd'te jen tak BÝT.
cena: VÁŠ ÚSMĚV

Workshop na téma Hormonální harmonie pro ženy s Annou Richtrovou. ,,Workshop je určen ženám, které touží lépe porozumět vlastnímu tělu. Popovídáme si o tom, jak naše hormony fungují, jak přizpůsobovat stravování cyklu, abychom se cítily a vypadaly co nejlépe. Představíme si každý z našich nejdůležitějších hormonů a vysvětlíme, jak to vypadá, když zrovna není v rovnováze. Pomocí speciálního dotazníku se podíváme na to, kde bychom případně mohly mít problém a jak jej řešit". Více o Anničce naleznete zde.
18.2. 8:00-12:30 
Program:
8:00-9:00 Harmonizační sestava s Míšou
9:00-9:30 Občerstvení
9:30-12:30 Přednáška s Aničkou
Cena:1200Kč
Rezervace již k dispozici.

Pro velký zájem o kurz Pánevní dno & Bránice otevíráme další termín. Začínáme 7.11. Rezervujte si své místo včas. Těším se na Vás. Více info níže (starší aktuality).

Workshop HSS a DIASTÁZA.

Ráda bych Vás pozvala na sobotní workshop zaměřený na téma: 
Jak správně tedy funkčně aktivovat střed těla HSS a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě. To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, jak se vám dýchá, jak zdravé je vaše pánevní dno, jak funguje vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány a zda máte dostatek energie závisí na funkčním HSS. Tento workshop je postaven na základech vývojové kineziologie. Chcete se dozvědět více a najít opět svou vnitřní rovnováhu? Ráda Vám pomohu. Těším se na Vás.
Max. počet 8 osob. Termín již brzy.
 

Velice mne těší, že naše studio nabízí smysluplné aktivity pod vedením opravdových profesionálů.
19.10. začíná osmi týdenní kurz zaměřený na rozvoj všímavosti ve vztazích (RMT).
S názvem Mindfulness ve vztazích - více zde. Kurzem Vás provede Jakub Kabíček, psychoterapeut, supervizor a lektor s dlouholetou praxí.
Chcete se přihlásit? Potřebujete více informací? https://www.mindfulness-liberec.cz

Ráda bych Vás pozvala na v pořadí čtvrtý uzavřený kurz Pánevní dno & Bránice.
Začínáme 5.9.
Těší mne váš zájem, rezervujte si své místo včas.
Uzavřený kurz Pánevní dno & Bránice
Úvodní lekce 75min. + 3 lekce

Úvodní lekce 9.1. 17.45-19.00 (teorie + praxe). Dále 3 lekce každé pondělí 17.45-18.45
Během tohoto kurzu se naučíme, jak správně a tedy funkčně zapojovat svaly pánevního dna a bránice, jak spolu souvisí pánevní dno, bránice a hrdlo. To vše s cílem předcházet zdravotním potížím, jako jsou inkontinence, pokles p.dna, bolesti zad, bolesti hlavy, bolesti v oblasti kosti křížové, přetížení-přílišné stažení p.dna, ztráta chuti na intimní prožitky, problémy s otěhotněním apod. Krajina pánevního dna je překrásná, pojd'me se v ní zorientovat a tím podpořit své zdraví. Těším se na Vás.
Kurz je pro max.počet 8 osob. Cena 1200Kč

Ráda bych Vás pozvala na další uzavřený kurz tentokrát na téma: 
Jak správně tedy funkčně aktivovat střed těla HSS a to nejen při cvičení, ale hlavně také v běžném denním životě. To zda vás bolí záda či nikoli, to jak funguje váš pohybový aparát, vaše trávení, peristaltika, jak fungují vaše pánevní orgány a zda máte dostatek energie závisí na funkčním HSS. Celý kurz je postaven na základech vývojové kineziologie. Chcete se dozvědět více a najít opět svou vnitřní rovnováhu? Ráda Vám pomohu. Těším se na Vás.
Tento kurz se skládá z Úvodní lekce 90min. 30.5. 18:00 - 19.30 (teorie + praxe) dále 3lekce každé pondělí od 18-19:00.
Max. počet 8 osob.
Začínáme 30.5. 2022 

LUNCH YOGA každý čtvrtek od 12:00 těším se na Vás.

ZDRAVÉ FASCIE každé pondělí 12.00 Těším se na Vás.
Lekce je vedena v pomalém tempu, pozice jsou nenáročné. Tato praxe je vhodná pro všechny milovníky zdravého pohybu. Fascie jsou fascinující a nedoceněný systém. Podobají se našemu nervovému a cévnímu systému. Vytvářejí složitou síť v celém těle a jsou jedním z mnoha prvků, jejichž pružnost ovlivňuje zdraví celého těla. Čím pružnější a vláčnější jsou, tím lépe své tělo dokážeme vnímat.Tato praxe napomáhá hydratovat tkáně, uvolňovat srůsty, podporuje krevní oběh a činnost lymfatického systému, pomáhá zmírnit bolesti kloubů a zad, zlepšit pohyblivost pohybového aparátu a celkově zvýšit vnímavost těla.

Workshop Cesta do krajiny pánevního dna
Máte pocit, že se v krajině pánevního dna neorientujete? Myslíte si, že pánevní dno jsou jen svěrače, že posílíte pánevní dno zatažením hýždí, či pocitem zadržení moči? Tak tomu opravdu není. Zajímá Vás Vaše tělo do hloubky? Zajímá Vás, jak spolu souvisí pánevní dno a emoce? Trpíte náznakem inkontinence, ztratila jste chuť na intimní prožitky? Ráda byste opět našla svoji vnitřní ženu? Tak se na Vás moc těším. 
Termín bude upřesněn.
Cena 1100Kč včetně občerstvení
více zde: /getFile/id:2635/CDB310E3-1FD5-4D0B-976B-693DF3FBB69C.jpeg

Ráda bych Vás opět pozvala na víkendový pobyt :)
Erlebachova Bouda 29.4. - 1.5. 2022
Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v tomto hotelu, je počet míst omezen, neváhejte a rezervujte si svůj pobyt včas. 
Ubytování v lux.dvou.pokojích s balkónem. Sauna, bazén, jóga, pilates, relaxace. Překrásné místo v srdci Krkonoš. Pojed'te jen tak BÝT.
Těším se na Vás
více zde:/getFile/id:2651/Erle 2022.pdf

A ještě na něco se můžete těšit ☺️.  01/2022 10+1 lekce zdarma.
Přeji Vám šťastné dny plné radostných prožitků. 

« < 1 2 3 4 5 6 > »