Studio pilates M yoga
Email:
Telefon: 734 707 217

Cvičení Pilates na stroji Reformer

Studio pilates M jóga Liberec » Pilates » Pilates pro ženy » Cvičení Pilates na stroji Reformer

Pilates Reformer

Cvičebí stroj pilates Reformer

Pilates Reformer je cvičební stroj sestavený podle návrhu J.H.Pilatese. Původní cviky pilates byly vyvinuty právě pro tyto stroje a teprve později byla jejich část přizpůsobena cvičení na podložce (matwork).

Reformery jsou v podstatě pojízdné vozíky umístěné do vodorovného rámu, připevněné pomocí pěti pružin o nastavitelné míře tuhosti. Součástí stroje Reformer jsou táhla, která se různě připevňují na ruce a nohy, díky nimž dojde současně s nastavením tuhosti pružin k optimálnímu zatížení vašeho těla. Veškeré pohyby při cvičení vycházejí z centra síly tzv.core (power house) neustále tedy cvičí celé tělo, což umožňuje rychlejší docílení požadovaných výsledků. 

Pro koho je REFORMER vhodný?

Cvičení je vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií. Vzhledem k tomu, že se jedná o individuální lekci, lekce je sestavena dle vaší pokročilosti. Pilates reformer je vhodný pro úplné začátečníky, pokročilé i profesionální sportovce.

Pilates na stroji Reformer

Cvičení mimo jiné pomáhá:

  • přirozeně tvarovat postavu
  • odstraňovat bolesti zad
  • zvyšovat pohyblivost kloubů

Výuka na stroji Reformer

Individuální výuka na stroji Reformer se dá pojmout jako zdravotní cvičení upravené dle vašich možností a schopností, na druhé straně se může jednat o vysoce intenzivní trénink.

Přijďte a zamilujte se.